Harddraverijvereniging Lisse & omstreken

Uitslagen Feestweek 2018

Tafeltennis

Winnaar wedstrijdspelers: Koen Wolters
Winnaar recreanten: Bommel Sporken

Groot Lisses Dictee

1e plaats: Caroline Putter (Hillegom)
2e plaats: Ineke Reeuwijk (Lisse)
3e plaats: Marga Nieuwendijk (Lisse)
4e plaats: Aad van Kasteren (Lisse)

Buiten categorie:
1e plaats: Eva Eising (Leiden)
2e plaats: Dorien Neijssen (Leiden)

 
Jeugdviswedstrijd

t/m 8 jaar     1e plaats: Mats Arendshorst  8 jaar    51  vissen
                       2e plaats: Sam Ransdorp        6 jaar     33 vissen
                       3e plaats: Koen Ransdorp       8 jaar     30 vissen
                       4e plaats: Lola Seijsener         5 jaar     14  vissen

vanaf 8 jaar. 1e plaats: Lucas v/d Berg       9 jaar     56 vissen
                       2e plaats: Stan Ransdorp      10 jaar     40 vissen
                       3e plaats: Kasper Claassen    9 jaar     28 vissen
                       4e plaats: Daan Roubos         13 jaar    16  vissen

Totaal 20 deelnemers, er werd veel vis gevangen, 367 vissen alles weer netjes terug het water in.

Creatief-In

Ondanks de slechte weersvoorspelling zijn er toch nog ca. 160 deelnemers geweest.

Autopuzzelrit

Klik HIER voor de complete uitslag van de autopuzzelrit in Pdf-formaat.

Ringsteken met scootmobielen

1e plaats: Nico Rotteveel
2e plaats: Jeen Gehrels
3e plaats: Marianne Lenterman

Schilderwedstrijd

Totaal aantal deelnemers 97

0 – 4 jarigen: 48 deelnemers

1e prijs Yayder Lovies
2e prijs Isa Jansen
3e prijs Linn Versluis
4e prijs Siem Koomen
5e prijs Yara de Bruin
6e prijs Marielou Oosthoek

5 – 7 jarigen: 29 deelnemers

1e prijs Tijs Weyer
2e prijs Tess Versluis
3e prijs Miloh Kwaad
4e prijs Evi Hunnekink

8 – 9 jarigen: 11 deelnemers

1e prijs Manon Steenvoorden
2e prijs Anouk Evers

10 – 12 jarigen: 9 deelnemers

1e prijs Fleur van Steijn
2e prijs Berend v.d. Reep

 

Nakijkkaart Familiewandeltocht
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pistoolschieten

Heren
1e plaats: Gijs Rutgrink 116
2e plaats: Cor Slobbe 113
3e plaats: Mats Slobbe 108
4e plaats: Ruud de Groot 105

Dames

1e plaats: Lisanne Zwetsloot 107
2e plaats: Nancy de Weerd 87
3e plaats: Danique van Velzen 85
4e plaats: Saskia Vink 81

Alternatief

1e plaats: Ruud de Groot 34
2e plaats: Norbert Rijkers 32
3e plaats: Walter Mohlen 26
4e plaats: Danielle Streppel 25

Countryavond

1e prijs gevorderden: Hielske Verain
1e prijs beginners: Anja Does

 
Volleybal

1e plaats: Nol’s Catering
2e plaats: Fio Team
3e plaats: Wol en Zo

Aanmoedigingsprijs: team Sterk Spul

Flipper

Big Guns
1e prijs: Marco Swiezerijn
2e prijs: Jan Paul Idelenburg
3e prijs: Pieter Overbeeke
Troostprijs: Daniëlle v.d Zwet

Whirlwind
1e prijs: Herman Bijl
2e prijs: Menno Oosterhof
3e prijs: Pieter Overbeeke
Troostprijs: Samantha v.d. Zwet

Schaken

Jeugd
1e prijs: Quint Deurloo
2e prijs: Quint de Jong
3e prijs: Liam Rooyakkers

Senioren
1e prijs: Pieter Dijker
2e prijs: Gerard
3e prijs: Sam Oosterveld
Pier Dijker wint voor de derde keer op rij de beker.

Kruisjassen

1e prijs: Loek Grimbergen & Gerrit Meiland
2e prijs: Paul Verhaar & Leo Bisschops
3e prijs: Frans van de Laan & Ben van Dijk

Hartenjagen

1e prijs: Erwin Mesman
2e prijs: Ron Heus
2e prijs: Yvonne Heus
3e prijs: Mark Roozen

Klaverjassen De Engel

1e prijs: Dirk Beutinck & Jack v.d. Poel 5871 pnt
2e prijs: Ruud Pennings & Ronald v.d. Klauw 5634 pnt
3e prijs: Nico te Water & Nick te Water 5627 pnt.

Mix-dubbel toernooi

Poule A
1e plaats: Carine Eimers en Martin de Haas
2e plaats: Elly Nelis en Simon Roos

Poule B
1e plaats: Kanyanat Chamwecha en Marco van der Zijden
2e plaats: Jolanda Wanders en Patrick Bon

Tonknuppelen

Baan 1
1e prijs: Henk van Dongen
2e prijs: Rob Verloop
3e prijs: Lex Honkoop

Baan 2
1e prijs: Ed Meinders
2e prijs: Richard Cornelisse
3e prijs: Hugo Floorijp

Baan 3
1e prijs: Wilco ten Have
2e prijs: Charl Schippers
3e prijs: André van Spronsen

Spelavond De Engel

Spijkerslaan
Mannen
Barrie van Ruiten

Vrouwen
Jeanette Bisschops

Vlotbruggen
1e prijs: Wim van der Lans
2e prijs: Sander Caspers
3e prijs: Miranda de Mooy
4e prijs: Carla Duineveld
5e prijs: Trees van Noort
6e prijs: Jolanda van der Lans

Grote viswedstrijd

Totaal 68 deelnemers, totaal gevangen vis 90.322 gram
67 vissers hadden vis in hun net
Hans Maarschalk ving een schildpad maar helaas deze mocht niet meegewogen
worden.

1e plaats: Leo Kleyhorst 3380 gram
2e plaats: Jan Went 3220 gram
3e plaats: Bert Tukker 2900 gram
4e plaats: Arie v/d Burg 2660 gram
5e plaats Co Smidt 2620 gram

Doelschieten vanaf 13 jaar

1e prijs:: Richard Cornelissen
2e prijs: Sabine de Vlieger
3e prijs: Patrick Kortekaas

 
Doelschieten t/m 12 jaar

1e prijs: Tim Philipse
2e prijs: Dex van Steijn
3e prijs: Daan de Bruin

 
Hindernisbaan t/m 6 jaar

1e prijs: Daan van Hoven
2e prijs: Daphne Huizinga
3e prijs: Marloes Kortekaas

Hindernisbaan 7 t/m 10 jaar

1e prijs: Sven Kiezenbrink
2e prijs: Stijn v/d Bent
3e prijs: Valentino Clemens

 
Hindernisbaan 11 jaar en ouder

1e prijs: Fons van Werkhoven
2e prijs: Stef den Elzen
3e prijs: Justin de Groot

Sjoelen thuisspelers

Heren
1e prijs: Rick Paardekoper
2e prijs: Jan Dofferhoff
3e prijs: Jan Kortekaas

Dames
1e prijs: Marian van Rooijen
2e prijs: Carla Weijers
3e prijs: Janny Westerink

Dart

1e plaats: Jessie Beugelsdijk en Jan Kiezenbrink
2e plaats: Arie van de Eijkel en Hans Verschuren

Bridge

In de A-lijn:
1e plaats: Ans & Joop Zonneveld met een score van 64,58%
2e plaats: Johan Wisseloo & Richard Borgmeier met een score van 56,94%

In de B-lijn:

1e plaats: Bep Holster & Jos Reeuwijk en Willy Beijk & Els Wijdeveld, beiden met een score van 56,94%
2e plaats: Bea Reeuwwijk & Joke Slootbeek met een score van 56,25%

Klaverjassen Marijke

1e prijs: Donald Bon & Jan Bon
2e prijs: Sandra van der Poel & Michelle Schaaf
3e prijs: Ineke de Bruin & Jopie Berbee

Klaverjassen Salvatori

1e prijs: Monique Maas & Frenk Maas
2e prijs: Sander Boetzer & Ton van Haaster
3e prijs: Frans van Dam & Jan van Dijk

Kinder speur- en puzzeltocht

1e prijs: Amy van der Laan – workshop pizzabakken bij Snackbar Family
2e prijs: Kenji de Winter – Cadeaubon te besteden bij Lievelingetjes
3e prijs: Niene van Wieringen – Cadeaubon t.w.v. € 15,- Groenteboer Bob de Haas

Laatste nieuwsberichten

Prijswinnaars kinder speur- en puzzeltocht

Prijswinnaars kinder speur- en puzzeltocht

Uit alle deelnemers van de kinder speur- en puzzeltocht hebben wij deze geluksvogels getrokken: 1e prijs: Amy van der Laan ...
Verder Lezen
BEDANKT!

BEDANKT!

B E D A N K T! Het was een mooie feestweek. De week kenmerkte zich door sfeer en gezelligheid ...
Verder Lezen
Het is weer voorbij, (die mooie feestweek)

Het is weer voorbij, (die mooie feestweek)

Hoe snel gaat zo’n feestweek. Vorige week donderdag genoten we nog van het openingsconcert. Eric Waerts en het jeugdsymfonieorkest zetten ...
Verder Lezen

Jaarmarkt

Schrijf je hier in voor de jaarmarkt!

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!