Harddraverijvereniging Lisse & omstreken

Uitslagen Feestweek 2019

Groot Lisses Dictee

1e plaats: Ans Hassing (11)
2e plaats: Flora Beelen (12)
3e plaats: Nelly Faas (13)

Buiten categorie:
1e plaats: Pieter van Diepen (3)
2e plaats: Dian van Gelder  (6)
2e plaats: Leni Lagerberg (6)

Viswedstrijd jeugd

t/m 8 jaar
1e plaats: Max Schouten 12 vissen
2e plaats: Lucas Vertuin 8 vissen
3e plaats: Samuel Kwaad 5 vissen

Vanaf 9 jaar t/m 16 jaar
1e plaats: Max Arendshorst 21 vissen
2e plaats: Teun Swakman 16 vissen
3e plaats: Stijn van Wageningen 15 vissen

27 deelnemers
127 vissen gevangen totaal

Schilderwedstrijd
Totaal aantal deelnemers 100.

0 – 4 jarigen: 49 deelnemers
1e prijs Mara Brouwer

2e prijs Jesse Randsdorp
3e prijs Nine Hoogkamer
4e prijs Lyam Nieuwenburg (niet aanwezig bij prijsuitreiking)
5e prijs Aiden Grimbergen

5 – 7 jarigen: 28 deelnemers
1e prijs Hugo Verschuren

2e prijs Dani Kortekaas
3e prijs Elize Koolmoes (niet aanwezig bij prijsuitreiking)
4e prijs Emma Oosthoek

8 – 9 jarigen: 10 deelnemers
1e prijs Noa Kortekaas

2e prijs Miloh Kwaad

10 – 12 jarigen: 13 deelnemers
1e prijs Berend v.d. Reep

2e prijs Manou Steenvoorden

We hebben dit jaar op 2 na alle prijzen kunnen uitreiken.
Degene die hem nog niet opgehaald heeft kunnen mij een berichtje geven via hlpvertuin@ziggo.nl met hun adresgegevens, worden dan per post nagestuurd.

Autopuzzelrit

Klik HIER voor de uitslagenlijst in PDF-formaat.

Creatief-In

Voor creatief-in weer 184 deelnemers.

Tafeltennis

wedstrijdspelers
1e plaats: Bob Out
2e plaats: Koen Wolters

recreanten
1e plaats: Dorus Sporken
2e plaats: Moni Koning

Mix-dubbeltennistoernooi

Poule A
1e plaats: Ellen en Paul van der Veen
2e plaats: Mariska Mohlman en Sam van der Poel

Poule B
1e plaats: Carina en Lex Eimers en Wendy en Sjaak van Ruiten
2e plaats: Jolanda en Ton van Eijk en Maja en Sjaak Verheijen

Antwoorden Familiewandeltocht

 

Ringsteken

Paarden
1. Ton de Groot
2. Els Schelvis
3. Fam. Van Eijsden

Schoonste geheel: Fam. Koolloos

Antiek prijs: Fam. Vrijburg

Pony’s
1. Jillian van Eijsden

Antiek prijs: Fam. Wijnands

Klaverjassen Salvatori

1e plaats: Lisette Schols & Conny van Stijn 6716
2e plaats: Dorien Wassenaar & Trudy v. Dijk 6612
3e plaats: Maarten ’t Schip & Jos Bout 6581

Klaverjassen SV Marijke

1e plaats: Kees van Amsterdam & Aad Hoogkamer
2e plaats: Jos de Bruin & Nico Langelaan
3e plaats: Gerrit & Ans Verhaar

Koersbal

1e plaats: Ad Driessen
2e plaats: Ans Dijk
3e plaats: Gerry Vos

Flipper

1e ronde
Heren
1e plaats: Herman
2e plaats: Pieter

Dames
1e plaats: Karin
2e plaats: Joke
Troost: Stefanie

2e ronde
1e plaats: Herman
2e plaats: Pieter
3e plaats: Susan
4e plaats: Joke

Bridge

Lijn A
1e plaats: Cees de Ridder & Audrey Koene met een score van 60,83%
2e plaats: Anneke van der Laan & Trees Selter-Roeleveld met een score van 55.83%

Lijn B
1e plaats: Janny Bruinsma-Oudwater & Greet Wassenaar met een score van 61,25%
2e plaats: Cees Hulsebosch & Liesbeth Hulsebosch met een score van 57,08%

Lijn C
1e plaats: Bep Holster & Annet Visser met een score van 66,67%
2e plaats: Jopie van Duijvenbode & Jo Pijpers met een score van 59,90%

Klaverjassen De Engel

1e plaats: Mark Scholte & Joost Meiland : 5923 punten
2e plaats: Paul Mesman & Piet v. Duin : 5441 punten
3e plaats: Marina Zonneveld & Cock v.d. Veek : 5427 punten

Darten

Eerste prijs koppel:
Lammert Landman en Ben Blokhuizen

Tweede prijs koppel:
Bart van Noort en Jacco van Rijssel

Country avond

De uitslag danswedstrijd:
Gevorderden
1e plaats: Astrid Vos

Beginners
1e plaats: Sonja Hazebroek.

Hartenjagen

1e plaats: Peter Randsdorp met 1 punt
2e plaats: Coby Tijssen en Carl Romijn met ieder 6 punten
3e plaats: Ans Zwart met 9 punten

Kruisjassen

1e plaats: Paul Verhaar & Leo Bisschops met 4048 punten
2e plaats: Jan Grimbergen en Hein Grimbergen met 3869 punten
3e plaats: Fedor Baak en Harrie van Dijk eindigden met 3854 punten

Spelavond De Engel

1e plaats: Petra Maat
2e plaats: Barry van Ruiten
3e plaats: Hans Buwalda

Heel Lisse Bakt

Cupcakes
1e plaats: Timo v Steijn
2e plaats: Dec v Steijn
3e plaats: Eva ten Wilde

Taarten
tot en met 11 jaar
1e plaats: Britt Koning
2e plaats: Romy Vermeer
3e plaats: Fenna Groene

vanaf 11 jaar
1e plaats: Niloufar Rad
2e plaats: Iris Jansen
3e plaats: Marloes v d Berg

Tonknuppelen

Baan 1
1e prijs: Jeroen Turnhout
2e prijs: Erwin Veheyen
3e prijs: Rob Kortekaas

Baan 2
1e prijs: Rens Bakker
2e prijs: Ed Meinders
3e prijs: Ted Henkie

Baan 3
1e prijs: Wilco ten Have
2e prijs: Davey Koppers
3e prijs: Nadine Siebelt

Volleybal

1e plaats: Nol’s Catering
2e plaats: Hoera Pascal 30
3e plaats: Hakuna Matata
4e plaats: Luc’s Team
5e plaats: FIO Team
6e plaats: Wol en Zo
7e plaats: Spuiterij van Werkhoven
8e plaats: INTO Volleybal
9e plaats: Gezondheidscentrum
10e plaats: en poedelprijs Oranje Nassau.

Grote viswedstrijd

1e plaats: Kees v/d Burg 4350 gram
2e plaats: Fred Meeuwenoord 4060 gram
3e plaats: M. de Jong 3120 gram
4e plaats: Bert Tukker 2740 gram
5e plaats: Ron v Dam 2300 gram

Totaal 55 vissers, Gevangen vis ruim 61 kilo
waaronder mooie Bonte Zeelt gevangen door Fred Meeuwenoord

Ik Hou Van Lisse Quiz

Totalisatorwedstrijd voor leden

Totalisatoromzet: € 69.923,50

1e prijs: D.C.M. Zirkzee – Lisse
2e prijs: C.A.M. Onderwater – Lisse
3e prijs: P.H.M. Bon – Lisse
4e prijs: V. van Blitterswijk – Abbenes

Totaal waren er 387 inzendingen

Winnaars familiepuzzel 2019

1e prijs: Ellie Berbee
2e prijs: Paula Kortekaas
3e prijs: Maarten Hoogkamer
4e prijs: M. Homma
5e prijs: Kirsi Immink
6e prijs: Castien
7e prijs: Ab Opdam
8e prijs: Fieke van Noort
9e prijs: Astrid Hunnekink
10e prijs: W.A. van ‘t Wout

Winnaars fotowedstrijd 2019

Mylène van der Aart
Fabienne Mens
M. van Grieken
Roan van den Berg
Guusje Schoone

Winnaars jeugdtoto 2019

Prijsuitreiking 2019

Levi Aanhane

Winnaars opening kermis 2019

Jess Mets
Mia Oldenhage
Stan Duijs
Lucas Tukker
Robin vd Hulst
Evy Roodeburg
Lucas vd Lee
Sam Tukker
Noa Roodeburg
Jasper Parlevliet

Laatste nieuwsberichten

Prijsuitreiking 2-11-2019

Prijsuitreiking 2-11-2019

Speeltuin Marijke was afgelopen zaterdag het decor voor de jaarlijkse HDV prijsuitreiking. Natuurlijk waren er in de feestweek genoeg prijzen ...
Verder Lezen
Dank jullie wel !!

Dank jullie wel !!

Beste liefhebbers van onze feestweek, jullie hebben je van de beste kant laten zien. Wij hebben 8 dagen lang uitsluitend ...
Verder Lezen
Dennis van der Zaal is 2500ste lid!

Dennis van der Zaal is 2500ste lid!

We zeggen het vaak: zonder leden geen Feestweek! Het magische aantal van 2500 leden bereiken was dan ook een belangrijk ...
Verder Lezen
Southwind Raptor slaat ook toe in Lisse

Southwind Raptor slaat ook toe in Lisse

Southwind Raptor en Lindsey Pegram hebben donderdag de kortebaan van Lisse gewonnen. De ruin was op snelheid een klasse apart, ...
Verder Lezen

Jaarmarkt

Schrijf je hier in voor de jaarmarkt!

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.