Harddraverijvereniging Lisse & omstreken

Uitslagen Feestweek 2021

Uitslagen feestweek 2021

Uitslagen feestweek 2021

Groot Lisses Dictee
1e plaats: Nelly van Beek
2e plaats: Elise van Doorn
3e plaats: Gemma Versluys
Tafeltennis
Winnaar wedstrijdspelers: Bob Out

Winnaar recreanten: Stefan Zahradnik

In totaal 18 deelnemers, 9 recreanten en 9 wedstrijdspelers

Jeugdviswedstrijd
Tot 8 jaar:
1e plaats: Celina Noordzij 4 jaar 24 vissen
2e plaats: Joey Kerkvliet 8 jaar 9 vissen
3e plaats: Lucas Vertuin 7 jaar 7 vissen
4e plaats: Finn van 't Hof 8 jaar 7 vissen
5e plaats: Anouk v Wetten 7 jaar 4 vissen

9 t/m 16 jaar:
1e plaats: Lucas v/d Berg 12 jaar 24 vissen
2e plaats: Stijn v Wageningen 12 jaar 11 vissen
3e plaats: Casper Claasssen 12 jaar 9 vissen
4e plaats: Stan Ransdorp 13 jaar 8 vissen
5e plaats: Micha Gijsbertsen 14 jaar 6 vissen

Totaal 133 vissen

Schilderwedstrijd
Totaal aantal deelnemers 84.

0 – 4 jarigen: 34 deelnemers
1e prijs Nine Hoogkamer
2e prijs Brian Vos
3e prijs Josefien v.d. Berg
4e prijs Mick Scheepmaker

5 – 7 jarigen: 29 deelnemers
1e prijs Suze van ‘t Wout
2e prijs Jaden Lowies
3e prijs Maud v.d. Horst
4e prijs Mia Oldenhage

8 – 9 jarigen: 10 deelnemers
1e prijs Daan Jansen
2e prijs Valerie v.d. Aart

10 – 12 jarigen: 11 deelnemers
1e prijs Tiara van Valderen
2e prijs Milanv.d. Lingen

Voor die hem nog niet opgehaald hebben doen wij deze in de bus.

Klaverjassen De Engel
1e plaats: Edwin Mohlmann - Bert v. Rooijen 5092
2e plaats: Frans v.d. Putten - Peter v.d. Klauw 4910
3e plaats: Marina Zonneveld - Cock v.d. Veek 4847
Mix Dubbel Tennis
Poule 1
1e plaats: Chantal Beijk en Louis van Diest
2e plaats: Ina van Wieringen en Rob van Tuijl

Poule 2
1e plaats: Ans Cornelisse en Paul Cornelisse
2e Plaats: Ellen den Butter en Eefje van Oosten

Hartenjagen
1e prijs: Michael Voorn met 0 punten.
2e prijs: Arjan Langius en Peter Koome met 4 punten.
3e prijs: Frida van Wetering met 9 punten.
Tonknuppelen
BAAN 1
1e plaats: Aaron Bakker
2e plaats: Jerry de Bruin
3e plaats: Jeroen Turnhout

BAAN 2
1e plaats: Arjan Bakker
2e plaats: René van Wieringen
3e plaats: Thieme vd Kraam

BAAN 3
1e plaats: Frank Schols
2e plaats: Ronald van Dijk
3e plaats: Remco Faas

Kortebaandraverij 2021
1e plaats: Chief One
2e plaats: Panic Launcher
3e plaats: Goah d’Isere
4e plaats: Eliot Charisma

Totalisatoromzet:
€ 60.146,00

Grote viswedstrijd
1e plaats: Marcel v.d. Burg
2e plaats: Jan Riemvis
3e plaats: A. Zuiderduin
Totalisatorwedstrijd voor Leden
1e prijs: K.C.A. de Jeu-Randsdorp - Lisse
2e prijs: W.C.C. Heemskerk - Lisse
3e prijs: C.T.M. Homan - Lisse
4e prijs: G. van Gerven - Lisse

Totaal inzenders: 375

Foto puzzelwedstrijd
1. Deborah Scheepmaker, Lisse
2. Eden van der Hulst, Lisse
3. Lotte Wijker, Hillegom

Laatste nieuwsberichten

We gaan weer knallen dit jaar met Lisse Draaft Door, en hoe!

We gaan weer knallen dit jaar met Lisse Draaft Door, en hoe!

De HDV heeft dit jaar een mooie samenwerking met LT Afbouw die dit feest met meerdere artiesten mogelijk maakt. Maatschappelijke ...
Verder Lezen
Van Roode Infra B.V. Noordwijkerhout nieuwe sponsor Harddraverijvereniging Lisse.

Van Roode Infra B.V. Noordwijkerhout nieuwe sponsor Harddraverijvereniging Lisse.

Al tientallen jaren realiseert ons familiebedrijf prachtige infra projecten in de Gemeente Lisse. Alles wat in topconditie moet blijven zal ...
Verder Lezen
HOOFDSPONSORS BLIJVEN HARDDRAVERIJVERENIGING LISSE TROUW!

HOOFDSPONSORS BLIJVEN HARDDRAVERIJVERENIGING LISSE TROUW!

Ook dit jaar blijven alle 3 de hoofdsponsors, Goodnight slaapkamers Cruquius, BES event service Noordwijkerhout en Cremer Uhlmann group Lisse ...
Verder Lezen
11C Ideas nieuwe sponsor van Harddraverijvereniging Lisse

11C Ideas nieuwe sponsor van Harddraverijvereniging Lisse

Barry van Eeden heeft zich met zijn bedrijf 11C Ideas als sponsor verbonden aan onze vereniging. 11C Ideas is gevestigd ...
Verder Lezen

Jaarmarkt

Schrijf je hier in voor de jaarmarkt!

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!