Uitslagen maandag 25 september

Flipper

Heren
1e ronde
1e prijs: Hermen Bijl
2e prijs: Bart de Wijs
3e prijs: Pieter Overbeeke

2e ronde
1e prijs: Hermen Bijl
2e prijs: Marco Swiezerijn
3e prijs: Carlo Cozijn

Dames
1e ronde

1e prijs: Joke van Suijten
2e prijs: Mariëtte Simons
3e prijs: Sandra Cozijn

2e ronde
1e prijs: Joke van Suijten
2e prijs: Mariëtte Simons
3e prijs: Sandra Cozijn

Country
Aantal deelnemers 90

Winnar gevorderden:
Tamara van der Zwan
Winnaar beginners:
Marian van Doorn

Bridge

A-lijn
1e plaats:
Anneke v.d. Mark met Rob Verheijen met ruim 59%, 
2e plaats gedeeld:
Netty Seijn met Wil Hurkmans en Ans Zonneveld met Joop Zonneveld met 54%.

B-lijn
1e plaats:
Diny Derks met Hans Ransdorp met 67%.
2e plaats:
Ria Ruigrok en Tiny Schipper met 56%.

C-lijn
1e plaats:
Francine Mooij met Kees Mijnders met 57%
2e plaats:
Thea Ruibing met Cock v.d. Loo met 55%.

Spelavond "De Engel"

Eerste bij trekbiljart is Gerard Zeegers.
Eerste bij vlotbruggen is Wilco Maat.
Eerste bij bierpong is Barry van Ruiten.
Eerste bij bierschuiven is Trees van Noort

Totaal alle vier de spelen
1e plaats: Barry van Ruiten
2e plaats:Trees van Noort
3e plaats: Roos Mens

Sjoelen

Heren
1e prijs Chris van Rooijen
2e prijs Theo van Rooijen

3e prijs Rick Paardekoper

Dames
1e prijs Carla Weijers
2e prijs Janny Westerink
3e prijs Marian v.Rooijen

 



 

Klaverjassen Restaurant " De Engel"

1e prijs: B. van Rooijen & E Möhlman
2e prijs: A.v.d. Zwet & E.v.d. Zwet
3e prijs: Vertuin & de Bruin

Volleybal

1e prijs: Koekoek
2e prijs: Wol en Zo
3e prijs: FYBT

Klaverjassen " Salvatori"

1e prijs: Sjaak v Ruiten & Kevin v Ruiten
2e prijs: Ruud Busing & Gerard Brama
3e prijs: Co v Lierop & Corrie v Lierop

Klaverjassen " Speeltuin Marijke"

1e prijs: Dirk Dekkers & Coby Dekkers
2e prijs: Ineke de Bruin & Jopie de Bruin
3e prijs: Donald Bon & Jan Bon

Pistoolschieten

Heren
1e plaats: Cor Slobbe
2e plaats: Frenk de Groot
3e plaats: Joost Kortekaas, Rick Simons
         Pieter Kortekaas en Daan Rutgrink

Dames
1e plaats: Susan Schoone
2e plaats: Danielle Streppel
3e plaats: Marit van Velzen

Alternatief
1e plaats: Jan Zwetsloot
2e plaats: Ted van Velzen
3e plaats: Nico Assendelft

Hartejagen

1e prijs: Michel van der Voort met 0 punten
2e prijs: Ien  de Jeu met 6 punten
3e prijs: Sjaak Hoekstra en Carl Romijn
               beiden met 7 punten

Kruisjassen
1e prijs: Gerrit Meiland en Loek Grimbergen
               met 5130 punten
2e prijs: J. van Dongen en L. Wiggert
               met 5014 punten
3e prijs: Frans van der Laan en Ben van Dijk
               met 4877 punten.

Schaken

 Jeugd
1e plaats: Quint de Jong
2e plaats: Mats de Jong
3e plaats:  Robine  Rosenbrand

Volwassenen
1e plaats: Pieter Dijker
2e plaats: Gerard Kuys
3e plaats: Lars Verdoes