Uitslagen zaterdag 23 september

Uitslag Groot Lissers Dictee

Liefhebbers:
1e plaats: Marga Nieuwendijk - 13 fouten
2e plaats::Ineke Reeuwijk - 14 fouten
3e plaats: Aad van Kesteren - 15 fouten

Gevorderden:
Leny Lagerberg - 9 fouten

Viswedstrijd Jeugd

t/m  8 Jaar
1e plaats: Mats Arentshorst.      53 vissen
2e plaats: Cas v Loenen.           11 vissen
3e plaats: Lucas v/d Berg.         10 vissen
3e plaats: Fay Seysener.            10 vissen

9 t/m 16 jaar
1e plaats: Giovannni  Spierings.  15 vissen
2e plaats: Fox  Zeinstra.             10 vissen
3e plaats: Joey v Boekel.              6 vissen
4e plaats: Nora Seysener.             5 vissen

Totaal 20 deelnemers  totaal 139 vissen gevangen

Ringsteken oude tractoren

1e plaats: Hilbrand Graven steker. Egbert. 
2e plaats: Patrick Heemskerk. steker. Tino .
3e plaats: Frank Streppel. steker Cock.

Schilderwedstrijd

Totaal aantal deelnemers 83.

0 – 4 jarigen: 39 deelnemers
1e prijs Teun Arnoldus
2e prijs Anne de Graaf
3e prijs Fieke Meiland
4e prijs Jolijn Arnoldus
5e prijs Jesse Randsdorp
6e prijs Valentijn Meeuwissen
7e prijs Boris van Klaveren
8e prijs Steijn Steenvoorden

5 – 7 jarigen: 23 deelnemers
1e prijs Mees Rutgers
2e prijs Vincenzo Schmohl
3e prijs Dylan van Veelen
4e prijs Jill Vrijburg
5e prijs Daan Jansen
6e prijs Margot de Graaf

8 – 9 jarigen: 12 deelnemers
1e prijs Anouk Evers
2e prijs Manon Steenvoorden
3e prijs Maud van Dijk
4e prijs Teije Noordermeer

10 – 12 jarigen: 9 deelnemers
1e prijs Fenna Steenvoorden
2e prijs Fleur van Steijn
3e prijs Pien Nederpel

Creatief In

170 deelnemers

Mix-Dubbel Tennis

1e plaats: Bep Holster & Arno Obdam
2e plaats: Jose Maarschalk & Tineke van Rijn
3e plaats: Gemma Botman & Jos Botman

Doelschieten

Leeftijdsgroep t/m 12 jaar
1e prijs: Fons van Werkhoven
2e prijs: Stef van Amersfoort
3e prijs: Levi van der Meer

Leeftijdsgroep 13 jaar en ouder
1e prijs: Remko Faas
2e prijs: Kevin Winter
3e prijs: Robin Stolp

Hindernisbaan

Leeftijdsgroep t/m 6 jaar
1e prijs: Mees van der Zijden
2e prijs: Maartje Griffioen
3e prijs: Luuk Munnik

Leeftijdsgroep 7 t/m 10 jaar
1e prijs: Louise van Ruiten
2e prijs: Esmee Lommerse
3e prijs: Stijn v/d Bent

Leeftijdsgroep 11 jaar en ouder
1e prijs: Myrthe van der Zon
2e prijs: Fons van Werkhoven
3e prijs: Justin de Groot