
Nieuwsbericht
Winnaar Perfecte Plaatje in bibliotheek Lisse
Een spectaculaire vuurwerkfoto en een kleurrijke kermisfoto vol beweging en een kermisfoto waar het plezier ervan af straalt. Met deze fotoserie won Jos Elfering de wedstrijd Het Perfecte plaatje Lisse 2023, een evenement van de Feestweek. De jury, bestaande uit Feestweekfotograaf Rob van de Linden, bestuurslid Denise van der Vlugt en winnares van vorig jaar Conny van der Eijk, was unaniem over de serie: “De fotoserie straalt vreugde, kleur en gezelligheid uit. Deze fotoserie wint vooral dankzij de prachtige foto van ons jaarlijkse vuurwerk. Vuurwerkfoto’s zien wij niet vaak, maar deze geeft erg mooi dit kleurrijke spektakel weer met toch ook nog een vleugje Kermis en herkenbaarheid van Lisse. Een prachtige, zeer kleurrijke foto die zeker door iedereen gezien mag worden!”



En: dat kan ook! Vanaf donderdag 30 november is de fotoserie te bewonderen op een mooie centrale plek in de bibliotheek van Lisse. De komende tijd kun je tijdens het speuren naar fijne leesboeken dus ook genieten van deze kermisfoto’s.
De organisatie van de Feestweek hoopt volgend jaar het evenement Het Perfecte Plaatje weer te houden. Maar omdat het
aantal deelnemers dit jaar is teruggelopen wordt er nog gekeken naar de invulling hiervan. “Hopelijk worden mensen geënthousiasmeerd door de foto’s van Jos die nu in de bibliotheek te bewonderen zijn. Want als er iets fotogeniek is, dan is het wel onze Feestweek. En dan niet alleen de kermis, ook de vele andere evenementen”, aldus de organisatie van de wedstrijd. “Ondertussen wordt er achter de schermen alweer hard gewerkt aan de Feestweek van 2024. De kermis voor volgend jaar is bijvoorbeeld al verpacht en dat belooft alvast weer veel moois voor de volgende feestweek”.