Nieuwsbericht

Eerste boekje uitgereikt 23-8-24

25 augustus 2024

Elk jaar is er weer de vraag aan wie reiken we het eerste boekje uit. Dit jaar leek het ons een goed idee om het eerste boekje uit te reiken aan Sjaco Griffioen, eigenaar van Intratuin Lisse en tevens onze nieuwe hoofdsponsor. Er waren veel bestuursleden, medewerkers, sponsors en vrienden van de Harddraverij op deze eerste aftrap van de feestweek afgekomen, afgelopen vrijdag in de Intratuin.

Wanneer het  Harddraverij programmaboekje op de mat valt, komt voor veel mensen de Feestweek tot leven. Dit jaar is gekozen voor huis-aan-huis verspreiding door 4 verenigingen: Speeltuinen De Bijenkorf, Marijke en de Kindervreugd bezorgen in Lisse en KoetActief in Lisserbroek.

13.000 adressen in Lisse en Lisserbroek krijgen een HDV programmaboekje in hun brievenbus vanaf 23 augustus 2024. De vrijwilligers hebben hier een week de tijd voor. De verenigingen ontvangen een vergoeding hiervoor. De leden in de omliggende dorpen krijgen ook het boekje in de brievenbus, bezorgd wederom door vrijwilligers.

Ons nieuwe boekje staat dan ook boordevol activiteiten. Het zijn er maar liefst 85! Dit jaar zijn er 3 nieuwe evenementen, nl. Padel, Bijl gooien en Modelauto race.

Een evenement staat helaas niet in het boekje, maar gaat vanzelfsprekend wel door, nl. de grote viswedstrijd op donderdag 26 september.

Verder staan er weer veel foto’s in het boekje en natuurlijk de puzzel. Vaak komen de eerste oplossingen al direct op de 1e dag binnen.

Dit jaar komen er ook veel artiesten aangezien we  8 dagen lang de HDV Party Bar in een tent bij het gemeentehuis hebben staan. Onder andere  verwelkomen we Marco Schuitmaker en Yves Berendse en daarnaast nog vele anderen artiesten.

Speciaal voor de jongeren onder de 18 jaar hebben we op maandagavond een feestavond met Alessio, Young Dylan en Barry Fest (van de Roze Flamingo)

Onze hoofdsponsors zijn van groot belang om de feestweek mogelijk te maken voor iedereen. Onze dank gaat uit naar Cremer Uhlmann Group, BES event Service, LT-Afbouw, Goodnight Slaapkamers en Intratuin Lisse. Maar naast de sponsoren en vrienden zijn we heel blij met onze vrijwilligers.

De HDV is een vereniging met louter vrijwilligers, mensen die hun vrije tijd besteden aan het voor elkaar krijgen van mooie evenementen in de Feestweek Lisse, dat is wel een applaus waard. Laten we proosten op een prachtige feestweek.

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!