Nieuwsbericht

Even voorstellen: Tom Stadman

16 juli 2025

Hallo! Ik ben…
Tom Stadman voorzitter van de kermiscommissie. Ik ben 45 jaar en samen met mijn vrouw Miranda, dochter Jill en trouwe viervoeter Duke wonen wij in de Poel in Lisse.

In het dagelijks leven…
Ben ik projectleider sanitaire installatie bij Beck en van de Kroef te Amsterdam.
Naast mijn werk vind ik het heerlijk om met mijn gezin leuke dingen te ondernemen. Een dagje weg of lekker uitwaaien op het strand met onze trouwe viervoeter. Ook bezoeken wij graag de kortebaandraverijen. Dit doen wij als gezin, maar ook met de hele familie. Als familie hebben wij dan ook met elkaar de tipcompetitie van kortebaandraverijen.nl voortgezet. Elke kortebaan voorspellen wij de laatste 4 paarden van de dag. Per gewonnen rit van de gekozen paarden ontvang je een punt. Wie heeft er aan het einde van de dag de meeste punten? Ja competitief zijn wij wel met elkaar. Het enthousiasme voor de kortebaan zit toch in het bloed bij ons allemaal.
Mijn allergrootste hobby staat toch wel in onze achtertuin. Mijn eigen Basterd. Ik kan heerlijk ontspannen als ik achter mijn BBQ sta. Of het nu gaat om een kipsaté, sparerib of een heerlijke bavette rollade. Ik geniet ervan om steeds iets nieuws uit te proberen. Al geniet ik toch het meeste als mijn gezelschap geniet van mijn bereide maaltijd.

Bij de HDV doe ik…
Vanaf 2016 ben ik als vrijwilliger betrokken bij de technische commissie, dit begon met het op en afbouwen van de kortebaan en het opruimen van het dorp op de vrijdag.
Na het eerste jaar is dit zo goed bevallen dat ik het jaar erna de hele week vrij heb genomen om bij de diverse evenementen te helpen en ondersteunen.
In 2018 heb ik mij aangesloten bij de kermiscommissie, in eerste instantie om de kermis tekening digitaal in te tekenen. Voordat ik de tekening digitaal maakte werd de tekening met de hand getekend. Voor de attracties werden diverse uitgeknipte vormen gebruikt.

In 2023 heb ik het stokje overgedragen gekregen van Rob Veldhoven. Ik ben nu de voorzitter van de mooiste kermis van de bollenstreek.
Samen met mijn geweldige commissie proberen we elk jaar een mooiere kermis neer te zetten.
Dit alles om Lisse en omstreken en geweldige feestweek te bezorgen.
De verpachting van de kermis voor het volgende jaar wordt al in november gedaan als de feestweek nog maar net voorbij is. Vanaf dat moment zijn wij alweer druk voor de kermis tijdens de mooiste week van het jaar.

Wat is daar ’t mooiste aan?
Het mooiste van de feestweek vind ik dat er door vrijwilligers evenementen worden georganiseerd voor iedereen van jong tot oud.
Daarnaast vind ik het altijd mooi om te zien dat wij als vrijwilligers het dorp voor een ruime week even op zijn kop zetten, maar dat je op de laatste vrijdagmiddag er bijna niets meer van ziet.

Ik zie je graag tijdens de leukste week van het jaar in Lisse.

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!