
Nieuwsbericht
Peter Douglas betoverde Lisse tijdens openingsconcert Harddraverijvereniging 2025 – De video is nu online beschikbaar.
Met een vleugje nostalgie en een flinke dosis muzikaliteit trapte wij op feestelijke wijze de Feestweek-Lisse 2025 af. Op het openingsconcert schitterde Peter Douglas, bekend als de Nederlandse Frank Sinatra, samen met de swingende Big Band Bollenstreek op het podium. Het optreden bracht het Lisse Draaft Door paviljoen tot leven en liet het publiek genieten van tijdloze klassiekers in een stijlvol jasje.
Een avond vol klasse en sfeer
• Peter Douglas wist met zijn warme stem en charismatische uitstraling het publiek te raken.
• De Big Band Bollenstreek zorgde voor een krachtige muzikale omlijsting, met strakke blazers en jazzy ritmes.
• Klassiekers als Fly Me to the Moon en My Way kregen een ovationeel onthaal van de aanwezigen.
Concertvideo nu online Voor wie het spektakel heeft gemist of het nog eens wil herbeleven: de volledige video van het openingsconcert staat nu online op onze website
Het openingsconcert markeerde de start van een feestweek vol activiteiten, tradities en gezelligheid in Lisse. De Harddraverijvereniging, die al jarenlang garant staat voor een bruisende feestweek, heeft opnieuw bewezen hoe muzikaal en sfeervol Lisse kan zijn. Zo’n mooie vereniging, daar ben je toch lid van!