Nieuwsbericht

Uitreiking eerste boekje

23 augustus 2025

Op feestelijke wijze is op 22 augustus in de Watertoren het eerste boekje van de feestweek Lisse uitgereikt. Deze traditionele gebeurtenis vond plaats onder grote belangstelling.
Onze nieuwe burgemeester Jasper Nieuwenhuizen had de eer om het allereerste boekje in ontvangst te nemen. Met een glimlach nam hij het boekje aan en hij hoopte dat de feestweek die op 18 september 2025 begint net zo’n succesvolle week wordt als onder zijn voorganger Lies Spruit.
Aan de evenementen zal het niet liggen, want dit jaar zijn er bijna 100 evenementen. Ook zijn er evenementen bedacht door scholieren van het Fioretti, speciaal voor de doelgroep middelbare scholieren. Ook staat de feesttent er weer de hele week, met spetterende optredens. Nog even de laatste puntjes op de i, maar dan kunnen we knallen vanaf 18 september.

Sponsoring

Bekijk hier alle sponsor mogelijkheden!

Word lid

Word lid van onze fantastische vereniging!